Hlasovať

V jedné vtipné internetové anketě mladík zastavoval kolemjdoucí ženy… A položil jim jednoduchou otázku: Co je nebezpečnější? Setkat se sama v lese s medvědem nebo s mužem?

Otázku – muž nebo medvěd – ženy nevzaly na lehkou váhu. Každá jedna z nich se pořádně zamyslela, některé chtěly zjistit, co to o tom muži, některé měly konkrétnější otázky na typ medvěda… v konečném důsledku je jedno, jestli by to byl americký grizzly nebo náš hnědý maco z Liptovského Mikuláše… .devět z deseti dotázaných žen totiž přiznalo, že by raději brali toho medvěda.

Muž nebo medvěd

Znáte takové to slovní spojení … když hovno trefí ventilátor … něco podobného se stalo i zde. Samozřejmě, ozývali se hlavně muži, kteří už mají dost této bezhlavé feministické propagandy! Co tak strašného oni kdy udělali? Oni přece nejsou všichni stejní…nejsou zvěře…a znovu se nám začal objevovat #notallman (#nevsichnimuzi).

A debata, kterou to vyprodukovalo, byla a stále je mimořádně výživná. #Notallmen chtěl možná být mužským ekvivalentem #metoo, osobně si však myslím, že toto vykřikování spíše konkuruje tomu méně populárnímu #alllivesmatter!

Oháněli se jím i trumpovci, jen aby se náhodou neuznalo, že mají problém a zamaskovali, že většina z nich jsou rasisté. Někde jsem zachytila skvělý nápad, speciálně pro tyto NOTALLMEN vykřikovačů.

Představte si skvělý program…jmenoval by se „NOT ALL SNAKES“….tito muži by byli zamčeni v místnosti a museli by najít klíč ukrytý v bazénu plném hadů….ale jen některé by byly jedovaté…o tom to je…podle nich to přece musí být vidět na první pohled…well, u těch hadů by měli alespoň nějakou šanci…když dávali ve škole pozor.

Vykřikovat „Ne všichni muži!“ nezastaví obtěžování ani ubližování ženám. Když má muž pocit, že se to jeho netýká a nechápe, o čem to říkají, fajn… tak ať má otevřené oči a dívá se kolem sebe. Možná, jen možná, když si toho začne všímat, uzná, že na tom bude něco pravdy.

Proč raději medvěd než muž

Protože, to video o tom, zda je nebezpečnější muž nebo medvěd, má také pokračování, ve kterém ženy vysvětlují proč.

Naše matky nás před medvědy nikdy nemuseli varovat! Víme, že jsou nebezpeční! ·

Je možné, že medvěd přestane, když budu předstírat, že jsem mrtvá! Muž by to mohl považovat za souhlas… ·

Pokud by mě napadl medvěd, všichni by mi věřili…a nikdo by se neptal, co jsem měla oblečené… ·

Už je to více než týden a muži stále zuří? Možná proto raději medvěd! ·

Pravděpodobnost, že ženu napadne medvěd je 1:2,1 milionu. Pravděpodobnost, že ji napadne muž je 1:6 … asi to risknu s medvědem ·

Pokud přežiji útok medvěda, nebudu se s ním muset setkávat na rodinných srazech! ·

Nejhorší, co mi může udělat medvěd je, že mě zabije… ·

Medvěd nebude celé měsíce předstírat, že je můj přítel… ·

Muž nebo medvěd? Medvěd si to zmrzačení nebude užívat… ·

Medvěd si to, co mi udělá, nenatočí na telefon, aby to mohl poslat všem kamarádům… ·

Nikdo mi neřekne, abych se přestala tvářit, že jsem si ten útok medvěda tajně neužívala… ·

Když by mi muž a medvěd chtěli ublížit a začala bych pořádně nahlas vřískat, je slušná šance, že ten medvěd uteče…

To, že je ještě dnes tolik mužů rozzlobených jen dokazuje, že muži nemají představu, že mohou být i horší věci než smrt. ·

Medvěd je předvídatelný a nemusím se bát jeho kreativity ·

Medvěd může udělat dvě věci a já je můžu předpokládat a vyhodnotit…buď uteče, nebo mě zabije…ale u medvěda neexistuje možnost, že mě odtáhne někde jinde a bude mě zabíjet stále znovu…moje rodina má šanci najít moje tělo a důstojně mě pohřbít.

Medvěd! Neboť když řeknu, že mě napadl medvěd, neobjeví se hned dalších xy medvědů, kteří budou vykřikovat, že „ne všechny medvědy“

Číst některé komenty bylo bolavé, o to horší je představa, že ještě dnes někteří muži nechápou, o čem mluvíme. Jedna maminka si zapnula kameru a zeptala se svého muže.

Ne, není to, že bychom nenáviděli muže a milovali medvědy, ale…

Nedávno si kámoška kupovala nový nábytek. Sama žena, vynosili jí to nahoru tři statní nosiči … muži. Když jí večer jeden z nich zazvonil u dveří bytu, určitě litovala, že si na vynášku nenajala medvědy.

Medvěd by jí asi nepřišel jen tak říct, jak je moc hezká a taková fešanda by neměla žít sama…on si všiml, že u ní nejsou žádné mužské věci…

Kdyby muži věnovali alespoň polovinu té energie, kterou vynakládají na nadávání na ženské…alespoň polovina kdyby šla do toho, aby se o tomto začaly seriózně nahlas bavit a sami odsoudili ty, co to dělají. … místo toho se stále bijí do prsou, že ne všichni muži!!!!

My víme, že ne všichni muži… pokud ale budete vytvářet silné bratrstvo a chránit ty, kteří vám dělají špatné jméno…nesmíte se divit, že žena by dnes v lese raději potkala medvěda než muže…

Autorka: Lucie Arbetová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno