1x hlasované

Seznamovací platforma Mingly si klade za cíl prolomit zažité předsudky v oblasti seznamování a usnadnit lidem s hendikepem hledání lásky. „Rozhodně to ale nefunguje tak, jak si mnozí myslí, že např. dává vozíčkaře k vozíčkaři atd.“ říká spoluzakladatelka a bývalá politička Kristýna Mertlová.

V čem se seznamovací platforma Mingly liší od dosavadních seznamek? Je určena pouze pro osoby s hendikepem? A jaké bonusy na Mingly po registraci objevíme?

Mingly redefinuje online seznamování

,,Cílem je prostě najít nejvhodnější shodu, která má reálnou šanci na úspěch.” říká Kristýna Mertlová, která se v oblasti seznamování pohybuje již několik let. Kromě platformy Mingly spoluzaložila také seznamovací agenturu Date2k, která se zaměřuje na potřeby náročnějších klientů, jimž standardní seznamky nevyhovují.

Mingly je online platforma, která byla vytvořena s cílem redefinovat seznamování a zároveň pomáhat lidem s hendikepem najít toho pravého. Jejím cílem je vytvořit prostor pro lidi, kteří mají pocit, že je na současných seznamovacích aplikacích čeká jen odmítnutí a nepochopení.

,,Tradiční seznamky jsou bohužel často postavené na povrchním hodnocení, kde rozhoduje hlavně vzhled, neřeší přístupnost (pro nevidomé atd.) a už vůbec vám neporadí, když se vám seznamování nedaří nebo vás všichni odmítají. To je pak pro lidi (nejen) s hendikepem velký problém, kteří se pak cítí přehlíženi nebo nepochopeni, a ještě více sami.” odpovídá Kristýna Mertlová na otázku, čím se Mingly liší od ostatních seznamek na českém trhu.

Musím uvést svůj hendikep?

Přestože se Mingly snaží pomáhat navazovat vztahy pro lidi s hendikepem, a to nejen romantické, není podmínkou uvádět své zdravotní znevýhodnění. V tomto prostoru je důležitá transparentnost, která pak může přinést výhody lidem hlavně v následných vztazích.

,,Nakonec přece chceme partnera, který je na naši situaci připraven a bude nás mít rád takové, jací jsme. Ale hlavně proto, že hendikep v Mingly opravdu není nic za co bychom se měli stydět a také není nic, co by nás mělo definovat jako člověka. To jsou naopak naše hodnoty, vyznání atd.” vysvětluje spoluzakladatelka Mingly.

Jejich algoritmus ale dokáže pomoci lépe v případě, že svůj hendikep uvedete. Bere totiž v úvahu potřeby osob se zdravotním znevýhodněním, jako je mobilita, komunikační schopnosti nebo konkrétní specifické potřeby uživatelů. Následně vám po registraci a vyplnění vašeho profilu Mingly zobrazí shodu s vámi zvoleným profilem.

Bonus v podobě seberozvoje

Kromě různých vychytávek nabízí Mingly také nástroje pro seberozvoj. Kristýna Mertlová jako zkušená matchmakerka ví, že pro úspěšné navázání vztahu musíme začít nejprve u sebe. Vydařené randění je podle ní především o ,,vnitřním nastavení, sebedůvěře, komunikaci, schopnosti zaujmout a následně hlavně i budovat vztah.”.

A proto na Mingly najdete sekci Seberozvoj, která nabízí spoustu možností a rad, jak si zlepšit skóre v seznamování. Dotazník s názvem LoveReport vám díky odborné analýze prozradí, jaký je váš seznamovací potenciál a jak s ním pracovat, zatímco kouč vám poradí v oblastech, ve kterých zaostáváte.

Mingly je pro všechny

Na závěr Kristýna Mertlová dodává, že Mingly není určen pouze pro hendikepované osoby, ale může se do něj přihlásit kdokoli. Jak jsme uvedli na začátku, nejde o párování lidí se stejným znevýhodněním, ale právě o nalezení dokonalého partnera.

,,Hodně našich uživatelů vůbec žádný hendikep nemá – jen hledají jiný přístup k seznamování, kde se člověk nemusí bát být sám sebou. Takže pokud se chcete seznámit s někým, kdo se na vztah dívá podobně, určitě může být Mingly správnou volbou.” uzavírá.

Autorka: Chantal Cocherová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno